Środa, 24 lipca 2024

10 prostych sposobów na to, by Twój dom wyglądał na droższy

25 marca 2021

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić wystrój swojego domu, czy po prostu chcesz przynieść kilka świeżych aktualizacji do swojej przestrzeni życiowej, nie musisz wydawać dużo, aby uzyskać świetne efekty. Oto 10 prostych sposobów na to, aby Twój dom wyglądał na droższy.

1. Połóż kilka poduszek wyglądających luksusowo

Prosty pomysł wystroju domu dla naszego salonu jest zastąpienie poduszek rzucać. Rzut poduszki są łatwym sposobem accessorize i rozjaśnić pokój. Wybieramy złote i białe kolory, aby wyglądały szykownie. 

2. Podawaj jedzenie z marmurową zastawą stołową

Posiadanie zastawy stołowej w tym samym kolorze dodaje stylu do Twojego domu. Wymień swoje stare talerze, kubki i sztućce na nowe, dopasowane do siebie. Marmurowy wzór dodaje świeżości i sprawia, że Twoja kuchnia wygląda bardziej stylowo. Możesz wybrać swój styl zastawy stołowej online i dostać go z dostawą do domu. Super tanie i łatwe.

3. Butelki łazienkowe w jednym stylu

Wybierz swój dozownik do mydła, uchwyty na szczoteczki do zębów i mydelniczkę w jednym kolorze. W ten sposób Twoja łazienka będzie wyglądać luksusowo bez konieczności wydawania mnóstwa pieniędzy. Zwykły biały lub czarny kolor, złoty, i marmurowe wzory to najlepszy wybór.

4. Umieść nowoczesną sztukę na ścianach

Wiele osób unika ubieranie ścian, ponieważ boją się drogie koszty sztuki i ramki. Ale w rzeczywistości, można uzyskać tanie, ale piękne obrazy na płótnie, które będą wyglądać drogie. Sztuka na ścianie daje swój pokój, że świeży i stylowy wygląd, który będzie przyciągać wzrok ludzi.

5. Zmień swój zestaw pościeli na jednokolorowy

Główną część sypialni stanowi, oczywiście, łóżko. W ten sposób, najlepszy sposób uaktualniać twój sypialnia wygląd jest zamienić twój set pościeli na jeden kolor drogo-wyglądający jeden. Wybierz kolor który rezonuje z głównym kolorem pokój.

6. Trzymaj podkładki na stole

Trzymaj podkładki na stole, nawet gdy nie jesz. To faktycznie daje złudzenie porządku w domu i porządku w rodzinie (zwłaszcza jeśli masz dzieci). Podkładki to również świetny sposób na dodanie koloru i wzoru w małych dawkach. Mogą być niedrogie, kupione w sklepie, plastikowe, gumowe lub z materiału.

7. W łazience połóż ręczniki w stylu hotelowym

Hotelowa jakość ręczników w łazience daje wyobrażenie luksusu i czystości. Dodatkowo, posiadanie więcej niż jednego ręcznika w łazience jest świetne, ponieważ dodaje do bezwysiłkowej gościnności i pielęgnowanych szczegółów. Wybierz zestaw ręczników w tym samym stylu i kolorze, aby łazienka wyglądała na drogą.

8. Trzymaj narzuty i koce nad sofą

Nie tylko lekkie koce i narzuty sprawiają, że wszystko wygląda przytulniej i lived-in, ale zapewniają one bezproblemowy sposób, aby dodać teksturę lub kolor / wzór do raczej płaskiej lub neutralny pokój. Wybierając koc, upewnij się, że jest miękki i dziergany.

9. Umieść stylowe pudełko na chusteczki w swoim salonie

Stylowe pudełka na chusteczki wydają się dużo droższe i bardziej egzotyczne niż są w rzeczywistości. Posiadanie ich wokół domu w kilku widocznych miejscach sprawia, że czują się one częścią wystroju. Powinny być wykonane z tego samego materiału lub mieć wspólny kolor. Możesz wybrać pudełka wykonane z faux skóry lub szkła.

10. Nie zapomnij o dywaniku

Uziemić swoje meble za pomocą dywanu. Nie tylko łączy wszystko razem, ale także kładzie fundament i naprawdę ustawia scenę dla reszty pokoju. Dywanik dodaje bardzo potrzebnego ciepła, tekstury i koloru, a im większy dywanik, tym bardziej niestandardowy i luksusowy będzie wyglądał.

Więcej stylowych porad na poprawę wystroju wnętrza znajdziesz na http://projektanci-wnetrz.pl/.