Środa, 24 lipca 2024

10 Fajnych produktów dla Twojego biura domowego

24 listopada 2020

Idealne domowe biuro powinno być wygodnym, pięknym miejscem do pracy. A wypełnienie go unikalnie zaprojektowanymi produktami, które łączą w sobie funkcjonalność i sztukę, to świetny sposób na osiągnięcie wymarzonej przestrzeni do pracy - od domu do domu. Zapoznaj się z innowacyjnymi i koncepcyjnymi elementami z tej listy, aby znaleźć sposoby na uatrakcyjnienie miejsca pracy i poczuć się zainspirowanym każdego dnia.

Jeśli pracujesz w domu, wiesz, że ważne jest, aby stworzyć poczucie odrębności między domem a życiem zawodowym. Nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić, niż wyposażenie miejsca pracy w fajne projekty produktów. Te elementy mogą nadać ton Twojemu dniowi pracy i zasygnalizować, że nadszedł czas, aby coś zrobić.

A co z klawiaturą, która wygląda jak maszyna do pisania lub mysz fidżetów zdrowotnych, która jest przeznaczona dla osób z ADHD? Zawsze łatwiej jest myśleć kreatywnie i być produktywnym w przestrzeni, która Cię inspiruje. Dzięki tym unikalnym projektom na biurku, nigdy nie będziesz daleko od kolejnego wspaniałego pomysłu.

home office, domowe biuro

Sterylizator i ładowarka do smartfonów

Najpierw na naszej liście fajnych projektów produktów dla domowego biura jest czas, aby tost Smartphone sterylizator i ładowarka. Ten pomysłowy gadżet wygląda jak toster w stylu retro. Wystarczy włożyć telefon do gniazda, aby go naładować i wyczyścić. Ten element wygląda świetnie na każdym biurku.

Router Piano Wi-Fi 6

Router Piano Wi-Fi 6 zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi 6 w Twoim domu, dzięki czemu możesz mieć lepszą łączność dla wszystkich Twoich urządzeń. Co najlepsze, wygląda też jak fortepian. Kto powiedział, że użyteczne gadżety muszą być nudne? Ten router jest także ekonomiczny i przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu Wi-Fi 6 dociera do szerszego grona osób. Wreszcie, jego wyjątkowe składane anteny są po prostu zbyt fajne.

Krzesło biurowe z funkcją blokady sygnału w trybie offline

Krzesło biurowe Behance Offline Seat-Blocking Signal-Blocking Office daje Ci strefę ucieczki Wi-Fi, o której nigdy nie wiedziałeś, że jest potrzebna. Ma wysokie panele boczne, opcjonalny dach i dźwiękoszczelną tkaninę, która pomoże Ci pracować bez rozpraszania uwagi. Krzesło ma również wbudowaną kieszeń Wi-Fi i blokadę sygnału, dzięki czemu nie będziesz kuszony do sprawdzania swoich powiadomień w trakcie najlepszej pracy.

Nie tylko kolejny czarny ołówkowy przyrząd do pisania

Nie tylko kolejny czarny ołówkowy instrument do pisania jest kolejnym z naszych fajnych projektów produktów dla biur domowych, które uwielbiamy. Zapewnia on większy komfort pisania, ponieważ jest szerszy i cięższy niż większość ołówków mechanicznych. W ten sposób będziesz miał solidny uchwyt. Dzięki anodowanej, czarnej, metalowej obudowie jest on trwały i stylowy.

Urządzenia do zarządzania czasem smartfonów Sidekicks

Urządzenia Sidekicks do zarządzania czasem w smartfonie pozwalają w ciekawy sposób skupić się na zadaniach. W skład kolekcji wchodzi lampa biurkowa, budzik, głośnik i projektor. Te elementy wymagają, aby Twój smartfon działał, więc nie będziesz mógł na niego patrzeć, na przykład podczas oświetlania biurka lampą.

Zestaw słuchawkowy Korvaa Microbe-Grown Headset

Zestaw słuchawkowy Korvaa Microbe-Grown Headset jest wynikiem współpracy naukowców i artystów. Choć jest to tylko koncepcja, na razie ten produkt pokazuje, w jaki sposób design i materiały biologiczne mogą ze sobą współpracować. Słuchawki te zostały stworzone przez inżynierskie organizmy biologiczne w użyteczny gadżet.

Klawiatura do pisania na Bluetooth Fineday Retro

Klawiatura Fineday Retro Bluetooth Typewriter Keyboard jest gadżetem, którego potrzebujesz, jeśli lubisz używać maszyny do pisania. Podczas gdy ta klawiatura wygląda jak antyk, jej funkcja jest całkowicie nowoczesna. Dzięki łączności Bluetooth klawiatura ta łączy się w pary nawet z trzema różnymi urządzeniami. Oferuje ona również połączenie przewodowe lub bezprzewodowe. Spodoba Ci się ciężki dźwięk klikania, jaki wydają klawisze podczas pisania kolejnego manuskryptu.

Ergonomiczna mysz Bluetooth firmy Microsoft

Ergonomiczna mysz Bluetooth firmy Microsoft uwydatnia wygląd Twojego biurka roboczego. Pomaga także wydajniej pracować dzięki dwóm programowalnym przyciskom, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Ponadto, ergonomiczna konstrukcja wspiera neutralną pozycję dłoni, pozwalając na dłuższą pracę. Kolory takie jak Powder Blue i Peach sprawiają, że Twoje miejsce pracy wygląda nowocześnie.

Siedzisko Bamboo Soul Seat Zdrowe krzesło pozycyjne

Fotel Bamboo Soul Seat Healthy Positioning Chair pomoże Ci skupić się na pracy. Jest to jeden z naszych fajnych produktów, który pozwala Ci usiąść w różnych pozycjach, abyś mógł dostosować się do swoich potrzeb. Dzięki dwóm regulowanym elementom: dolnemu grzędowi i dolnemu podestowi, możesz podnosić i opuszczać to krzesło tak, jak chcesz.

Twelve South Curve SE MacBook Stand

Podstawka pod MacBooka SE Twelve South Curve jest pięknym akcesorium do laptopa, którego będziesz potrzebował w swoim biurze domowym. Nowoczesny biały kolor jest wyrafinowany, a ergonomiczna konstrukcja zapewnia lepszą pozycję podczas pracy. Ponadto podstawka ta ułatwia parowanie MacBooka z akcesoriami, ponieważ zapewnia dodatkową przestrzeń na biurku.

Istnieje tak wiele sposobów na przekształcenie biura domowego w przestrzeń sprzyjającą kreatywności i inspiracji.