Środa, 21 lutego 2024

Top 6: Najlepsze gadżety biura domowego.

9 grudnia 2020

Praca w domu była wcześniej określeniem, które wiele osób kojarzyło z wkładaniem połowy wysiłku i leniwymi kłamstwami, przy czym pracowników tych uważano za "szczęśliwych". Teraz, gdy w dzisiejszym świecie stało się to pewnym wymogiem, jasne jest, że praca w domu jest realną opcją, bez względu na to, co mówią szef, koledzy czy przyjaciele.

Z tego powodu tak ważne jest, aby stworzyć sobie obszar, który będzie nie tylko zachęcający, ale również produktywny, aby zapewnić osiągnięcie solidnego dnia pracy. Pierwszym aspektem jest zapewnienie sobie prywatnej przestrzeni, własnego biura, jeśli to możliwe, komputera lub laptopa, stołu lub biurka na odpowiedniej wysokości oraz krzesła, które odpowiednio podpiera plecy, a nie tylko krzesła do jadalni, które przywłaszczysz sobie.

Kiedy już te podstawy zostaną wprowadzone w życie, nadszedł czas, aby podnieść swój podstawowy obszar pracy do poziomu domowego biura, które wykorzystuje najlepsze technologie, aby pomóc w bezproblemowym przebiegu Twoich dni. Przyjrzyj się naszym sześciu najlepszym wyborom Home Tech, aby Twoje biuro domowe stało się eleganckim i stylowym miejscem, do którego po prostu nie możesz się doczekać powrotu.

Ponieważ liczba pracowników zdalnych wciąż rośnie, nic dziwnego, że więcej osób niż kiedykolwiek decyduje się na stworzenie przestrzeni biurowej w domu.

System telefoniczny.

Po pierwsze, jeśli nie masz dobrego biznesowego systemu telefonicznego, to twoje biuro nie będzie aż tak użyteczne. Musisz upewnić się, że linie komunikacyjne są utrzymywane przy życiu i dobrze z niezawodną obsługą, więc nie przegapisz żadnych ważnych połączeń.

Konfiguracja systemu telefonicznego jest kluczowa; system wirtualny, który jest prosty w konfiguracji i prosty w obsłudze, jest tym czego potrzebujesz, np. wirtualna centrala SendMyCall. Platforma centrali z hostingiem typu "wszystko w jednym", która może się pochwalić takimi funkcjami jak zaawansowane usługi przekierowywania połączeń, pełna automatyka obsługi, menu dotykowe, połączenia konferencyjne i funkcja faksu na pocztę elektroniczną zapewnią, że nic ważnego nie zostanie pominięte.

Inteligentny mówca.

Bez względu na to, z którą marką się zdecydujesz, nie ma wątpliwości, że inteligentne głośniki są użytecznym i raczej zabawnym narzędziem, które możesz mieć w swoim biurze domowym. Jeśli brakuje Ci szumu w biurze, możesz odtworzyć muzykę lub radio, a także ustawić je tak, aby przypominały Ci o codziennych zadaniach, spotkaniach, wydarzeniach i rozmowach. Dzięki takiej technologii, gotowej i czekającej na wirtualnego asystenta, możesz skupić się i zająć się pracą.

Nie do przecenienia, posiadanie przyzwoitej klawiatury może mieć ogromne znaczenie, gdy spędzasz wiele godzin przy biurku pisząc na maszynie.

Mysz bezprzewodowa

Choć Twój laptop może pochwalić się gładzikiem, to jednak dość rzadko zdarza się, aby spełniały one rolę myszy. Niektórzy z pewnością osiedlą się lub uznają je za całkowicie warte zachodu, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy, ale dla wielu form pracy, tylko mysz będzie robić. Idealna mysz będzie bezprzewodowa i wygodna w użyciu, idealnie pasująca do dłoni - nawet jako przedłużenie dłoni. Ergonomicznie solidna mysz zapewni solidne podparcie dla nadgarstka, a także powinna być czuła na przycisk przewijania, aby poruszać się po arkuszach excel jak profesjonalista.

Keyboard

Nie do przecenienia, posiadanie przyzwoitej klawiatury może mieć ogromne znaczenie, gdy spędzasz wiele godzin przy biurku pisząc na maszynie. Przydatna będzie opcja bezprzewodowa, która zapewnia tak bardzo potrzebne wsparcie nadgarstków, a klawiatura, która korzysta z cichej i płynnej akcji pisania, z pewnością zostanie doceniona. Zaawansowane technologicznie opcje obejmują zarówno te wyposażone w skaner linii papilarnych, jak i te, które można sparować z wieloma urządzeniami oferującymi możliwość łatwego przełączania.

Żadne biuro nie jest kompletne bez przesączających się przez nie aromatów ziaren kawy.

Biurko.

Siedzenie przez cały dzień może powodować problemy z plecami, szyją i ramionami, więc inwestycja w regulowane biurko jest idealnym rozwiązaniem. Updown Desk Pro jest jednym z naszych ulubionych modeli, ponieważ oferuje cztery różne wysokości biurka, sterowane elektrycznie, dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach ramki, a biurko można kupić w kolorze białym lub bukowym, aby dopasować je do istniejącego wystroju.

Ekspres do kawy.

Jak większość z nas, trudno jest rozpocząć dzień pracy bez zastrzyku kawy biegnącej w żyłach od rana. Nawet pyszny zapach kawy wystarczy, by zacząć budzić swój mózg i zabierać cię z krainy snów do pracy.

Żadne biuro nie jest kompletne bez przesiąkających przez nie aromatów ziaren kawy i jeśli nie chcesz robić niezliczonych wycieczek do kuchni, aby utrzymać się na nogach, zainstaluj w swoim biurze domowym swój własny, zaawansowany technologicznie ekspres do kawy. Istnieje wiele wariantów, ale my uwielbiamy te, które można podłączyć do telefonu za pomocą aplikacji, więc jednym naciśnięciem przycisku, podczas gdy wciąż marnujesz czas w łóżku, Twój ekspres będzie zawirowywał, przygotowując doskonałą kawę bez konieczności ruszania się. Geniusz.

Sprawdź ofertę sklepu Alibiuro.pl