Wtorek, 23 kwietnia 2024

Najlepsze platformy streamingowe podczas lockdownu.

2 grudnia 2020

 

Ostatnie wydarzenia z COVID-19 z pewnością zobaczą nas wszystkich spędzających więcej czasu w naszych połączonych domach w najbliższych miesiącach testując najlepsze usługi strumieniowe dla blokad. Nie musi to być coś zupełnie złego i wszyscy powinniśmy zrobić, co w tych trudnych czasach możemy, aby jak najlepiej wykorzystać tę sytuację. Jednym z pozytywnych aspektów, który będziemy badać w ciągu najbliższych kilku tygodni, jest nieświadomy masowy eksperyment z pracą zdalną. Dla wielu firm jest to o wiele łatwiejsze do osiągnięcia, niż mogliby sobie wyobrazić. Jesteśmy podekscytowani widząc, jak rozwija się gospodarka gigantów i jakie trwałe zmiany będą wynikać z tego chaosu. Inną, bardziej bezpośrednią korzyścią jest posiadanie cennego przestoju w swoich rękach. Ręce, które pamiętasz, żeby myć regularnie! Jaki jest więc lepszy sposób, aby zdjąć z siebie głowę, niż pójść do kina domowego na jakąś akcję filmową?
Top 10 usług transmisji strumieniowej dla Lockdown

 • Netflix
 • HBO TERAZ / HBO GO
 • Hulu
 • Amazonka Prime Video
 • Telewizja procowa
 • Disney+
 • Telewizja YouTube
 • Apple TV+
 • fuboTV

1) Netflix
Począwszy od zaledwie 9 dolarów miesięcznie i oferując do 4 jednoczesnych strumieni, Netflix jest OG strumienia pionowego i nie wymaga żadnego wprowadzenia. Rzeczywiście, dzięki Netflix i Chill, marka ta weszła nawet do słownika. Dlaczego jednak ta usługa jest tak uduszona? Cóż, nieograniczona transmisja strumieniowa filmów, programów telewizyjnych i oryginalnych programów jest główną atrakcją. Nie znajdziesz żadnych restrykcyjnych ograniczeń. Jeśli chodzi o jakość, spójność i wybór, żadna inna usługa nie może konkurować z Netflixem. Zmiana modelu biznesowego na korzyść Netflix Originals, polegająca na odejściu od mediów innych firm, utrzymuje je w ryzach. Dzięki temu jesteś w pełni wyposażony we wszystkie multimedia, których możesz potrzebować w nadchodzącym okresie blokady. Główną wadą Netflix jest sposób, w jaki pokazy przychodzą i odchodzą, dzięki czemu nie zawsze dostajesz to, czego chcesz, mimo zdumiewającego wyboru treści. Choć nie jest to tak kosztowne jak HBO - więcej na ten temat poniżej - Netflix nadal nie jest najtańszą usługą streamingową. Zachęcamy jednak do rozważenia ogólnej wartości. Sugerujemy również, aby zastanowić się nad kilkoma latami, kiedy to nie wydaje się pieniędzy na wypożyczanie filmów. Z tymi dniami Blockbuster przeszedł do historii, zadajcie sobie pytanie, czy mniej niż dziesięć dolarów miesięcznie za rozrywkę na żywo to naprawdę za dużo. Jeśli tak, to masz do dyspozycji mnóstwo innych opcji, takich jak Hulu.
2) HBO TERAZ / HBO GO
Z HBO streaming, można używać do trzech jednoczesnych strumieni z pakietów od 15 dolarów miesięcznie. Masz tu do wyboru dwie opcje:
HBO NOW: Dla wszystkich obcinarek do kabli
HBO GO: Dla istniejących klientów telewizji kablowej i satelitarnej
Pomimo różnych nazw, treść jest identyczna na obu tych platformach. Topowa zawartość Westworld i Game of Thrones oznacza, że na żądanie możesz zamieniać wszystkie swoje ulubione programy. Należy pamiętać, że jeśli jesteś już klientem wybierającym HBO NOW, nie będziesz musiał płacić dodatkowej opłaty. Po prostu ściągnij go i masz dodatkowy sznurek do łuku. Oprócz tych wszystkich programów telewizyjnych, znajdziesz tu również skarbnicę starych filmów. HBO jest wspierane przez:

 • Android .
 • Apple TV
 • Chromecast
 • Telewizja pożarowa
 • iOS
 • Roku
 • Inteligentne telewizory Samsung
 • X-Box

Jeśli opierasz swoją decyzję wyłącznie na wyniku końcowym, HBO nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak chcesz treści premium na żądanie i nie masz nic przeciwko $180 rocznie, to mądry wybór.
3) Hulu
Szukasz targowej piwnicy płynącej z globalną gospodarką, która wygląda na wstrząśniętą? Jeśli tak, to Hulu jest oczywistym rozwiązaniem. Zaczynając od 6 dolarów miesięcznie, świetna zawartość nie jest dużo tańsza. Jeśli szukasz oglądania bez reklam, koszt przeskakuje do 12 dolarów miesięcznie, co jest sporym skokiem. Do Twojej dyspozycji jest bogata biblioteka klasyków. Możesz również wybrać spośród 60 kanałów programowania na żywo. Ogólnie rzecz biorąc, zawartość z pewnością może być poprawiona. Brakuje też głębi i treści 4K. Transmisja strumieniowa na dwóch urządzeniach jednocześnie. Jeśli jesteś abonentem premium, możesz pobierać treści do oglądania w trybie offline. To cenny akcent. Przyszłość Hulu jest niepewna, ponieważ jest on kontrolowany przez Disneya. Jak również przedstawiono poniżej, Disney+ nadal się umacnia, aby Hulu mógł być wchłonięty przez globalnego giganta w każdej chwili. Taka jest natura dzisiejszego biznesu. Na razie jednak, pozostaje on przyjaznym dla kieszeni wyborem na transmisje strumieniowe z blokadami.
4) Amazon Prime Video
Rozpoczynając działalność jako księgarnia internetowa, firma Amazon kontynuuje rozszerzanie swojego modelu subskrypcji o Amazon Prime Video, jedną z najlepszych usług transmisji strumieniowej, jaką można znaleźć. Zaczynając od 8,99 dolarów miesięcznie, można również uzyskać Amazon Prime Video jako bonus do członkostwa Prime za 12,99 dolarów miesięcznie. Zdecyduj się na to, a otrzymasz również bezpłatną dwudniową dostawę z Amazon Prime Video jest bardzo podobny do Netflix z dużą ilością oryginalnych serii do wyboru wraz z listą wspaniałych filmów. Możesz również skorzystać z katalogu HBO zawierającego takie klasyki jak The Wire i The Sopranos. Jeśli szukasz komedii lub programów dla dzieci, Prime Video jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem. Filmy są dostępne, ale będziesz musiał je wypożyczyć lub kupić. Ta zawartość à la carte jest jedną z głównych wad Amazon Prime Video. Tylko na tej podstawie, trudno jest polecić usługę, chyba że jesteś już członkiem Prime, w którym to przypadku przychodzi w pakiecie.
5) Telewizja proca
Telewizor w chuście daje Ci wirtualną usługę kablową od 30 dolarów miesięcznie. Za to, będziesz cieszyć się dostępem do około trzydziestu kanałów. W przeciwieństwie do konwencjonalnych pakietów kablowych, nie będziesz musiał podpisywać zaporowych umów. Nie ma też set-top boksu do wynajęcia, więc obniżasz bieżące koszty. Dzięki sprzęgłu kanałów ESPN na pokładzie, telewizja slingowa jest idealnym rozwiązaniem dla fanów sportu. Więc co jeszcze masz? Cóż, znajdziesz CNN i ABC wraz z Food Network i Cartoon Network. Naprawdę jest coś dla każdego. Sling TV to idealne antidotum na kablówkę, ale należy zauważyć, że zawartość na żądanie jest poważnie ograniczona.
6) Disney+
Prawdopodobnie chcesz wiele strumieni z Disneyem+ i możesz mieć do czterech, zaczynając od 7 dolarów miesięcznie. Jak wiesz, Disney ma niezrównaną ławkę treści przyjaznych dzieciom, od Gwiezdnych Wojen i Marvela po The Simpsons. Rzeczywiście, jeśli masz ochotę na trochę akcji Homera, zanurz się do ponad trzydziestu sezonów, aby utrzymać rozrywkę przez cały nadchodzący lokaj.Duża część treści w zasięgu ręki jest w rozdzielczości 4K z pełną obsługą HDR. Aplikacja jest szczególnie łatwa w użyciu i wszystko jest łatwo pogrupowane według gatunków. Oczywiście nie dostajesz głębi treści dostarczanych przez Amazon lub Netflix, ale dla treści przeznaczonych dla dzieci nie ma lepszej usługi transmisji strumieniowej niż Disney+. Możesz też spróbować przed zakupem, z 7-dniową próbą, więc naprawdę nie masz nic do stracenia.
7) YouTube TV
Jeśli chcesz bezstresowego podejścia do transmisji strumieniowej, dlaczego nie rozważyć YouTube TV? Za 40 dolarów miesięcznie, to nie jest najtańsza usługa transmisji strumieniowej tam. Jeśli jesteś motywowany głównie przez wynik końcowy, spróbuj jednej z wielu tańszych opcji. Jeśli nie masz nic przeciwko kopaniu trochę głębiej, co dostaniesz? 60 kanałów treści i rejestrator chmurowy są obecnie dostępne na około stu rynkach amerykańskich. Wiele z najlepszych sieci jest reprezentowanych od Fox i ESPN do CNN i NBC. The Travel Channel, Animal Planet, i Discovery Network dodaje kilka cennych dodatkowych urozmaiceń do mieszanki. Jak można się spodziewać, otrzymasz również szeroki wachlarz muzyki. Możesz dodać kanały, jeśli podstawowa oferta nie do końca Ci odpowiada. Podkręć kanały, takie jak NBA League Pass lub Showtime, i poszerzaj swoją oglądalność.
8) Apple TV+
Apple TV+ nie posiada głębokiego sklepienia z treścią. W ramach rekompensaty, jest on obecnie wyceniany odpowiednio na 4,99$ miesięcznie. Spodziewamy się, że wzrośnie ona w miarę, jak Apple będzie wdrażać model abonamentowy. Tam, gdzie większość innych usług transmisji strumieniowej jest dostępna na głównych konsolach do gier, z Apple TV+ nie dostaniesz żadnego z nich. Oni naprawdę muszą pracować nad tym jak najszybciej. Możesz wykorzystać do 6 jednoczesnych strumieni, co jest mile widziane. Przy zakupie urządzenia Apple powinieneś otrzymać roczny bezpłatny abonament. Apple TV+ ładnie się bawi:
Amazon Fire TV
Roku
Telewizory Samsung Smart
Jeśli nie jesteś przekonany, że ta szczupła usługa spełnia Twoje potrzeby - a może i nie - daj jej 7-dniowy bezpłatny test.
9) fuboTV
fuboTV jest mocno skoncentrowana na sporcie, ale ma też trochę więcej do zaoferowania. Dostajesz 108 kanałów, co oznacza, że jest coś dla całej rodziny. Niektóre treści na żądanie to 4K. Podstawowy plan miesięczny wynosi 54,99$, więc na pewno nie jest to tanie. Jeśli jednak pomyśleć o kosztach uczestnictwa w grach, to nagle zaczyna wydawać się to bardzo wartościowe. Chociaż pod warunkiem, pamięć masowa rejestratora w chmurze jest ograniczona. Innym poważnym chwytem na temat tej sportowej usługi transmisji strumieniowej jest pominięcie ESPN i ABC, obie należące do Disneya. Jeśli nie masz nic przeciwko wyższym kosztom i chcesz mieć mnóstwo urozmaiceń, zalecamy zagłębienie się w fuboTV.
10) Crackle
Sony Crackle przenosi się w czasie i pozwala cieszyć się klasycznymi filmami akcji wraz z dużą ilością animacji. W spisie znajdują się filmy, programy telewizyjne i oryginalne programy. Nie ma żadnego abonamentu z tą bezpłatną usługą. Jak można się było spodziewać, ta flipside jest bardzo ciężkim doświadczeniem. Podczas gdy ceni wyróżnienie, ponieważ jest darmowe, to jest to najsłabsza oferta na naszej liście. Z pewnością nie możemy polecić zejścia z drogi, aby sprawdzić Crackle.