Piątek, 24 maja 2024

12 WFH Tajemnicze prezenty Mikołajowe na 2020 r.

11 listopada 2020

Szukasz idealnego prezentu dla swojego kolegi lub przyjaciela, który pracuje w domu? Zapoznaj się z poniższą listą. W dzisiejszym Daily Digest chodzi o produkty, które ułatwiają i uprzyjemniają pracę w domu. Czytaj dalej, aby znaleźć idealny prezent dla tej osoby, która zawsze pracuje super ciężko.

Jeśli masz współpracowników lub przyjaciół, którzy pracują w domu, masz szczęście w tym sezonie wakacyjnym. Rok 2020 dał nam więcej niż kiedykolwiek gadżetów, które sprawiają, że praca w biurze domowym jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Możesz załatwić swojej przyjaciółce ergonomiczną myszkę, która zapewni jej wygodę podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Możesz też zapewnić swojemu współpracownikowi podstawkę pod zestaw słuchawkowy, dzięki której jego biurko będzie zorganizowane, a smartfon będzie bezprzewodowo ładowany.

Niezależnie od tego, które elementy wybierzesz, prezenty WFH Secret Santa na tej liście z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego, kto pracuje w domu. Zapoznaj się więc z tą listą, aby poznać wspaniałe pomysły na prezenty do pracy zdalnej i przygotować się do zaimponowania temu pracowitemu profesjonaliście na Twoim tajnym rysunku Mikołaja.

Dwanaście South StayGo USB-C Zorganizowany hub biurkowy

Pierwszym produktem na naszej liście gadżetów WFH dla Twojego Tajemniczego Mikołaja w 2020 roku jest Dwanaście South StayGo USB-C Organized Desktop Hub. Ten gadżet ma kabel, który jest wystarczająco długi, aby utrzymać się ukryty za biurkiem lub monitorem, więc użytkownicy nie muszą widzieć bałaganu kabli, które trzyma. Posiada on również wiele różnych portów.

Satechi Type-C 75W Multiport Travel Charger

Ładowarka Satechi Type-C 75W Multiport Travel Charger umożliwia łatwe ładowanie wielu urządzeń jednocześnie. Wyposażona jest w port USB-C, port Quick Charge 3.0 firmy Qualcomm oraz dwie wtyczki USB 3.0. Ponadto, funkcja szybkiego ładowania zapewnia 50% naładowanie w ciągu pół godziny.

Mikrokomputer osobisty Raspberry Pi 400 Personal Microcomputer

Mikrokomputer osobisty Raspberry Pi 400 jest kolejnym z naszych ulubionych gadżetów WFH. Urządzenie to mieści cały komputer PC w klawiaturze i oferuje cztery gigabajty pamięci RAM. Posiada również gniazdo kart MicroSD do uruchamiania systemu operacyjnego i pamięci masowej. Ten niedrogi gadżet oferuje funkcjonalny minimalizm, którego potrzebują współczesni profesjonaliści.

Kompaktowa klawiatura bezprzewodowa Microsoft Designer

Kompaktowa klawiatura bezprzewodowa Microsoft Designer pomaga każdemu pracować wydajniej. Posiada przycisk przycinania ekranu, który umożliwia użytkownikom szybkie przechwytywanie i udostępnianie tego, co znajduje się na ich ekranach. Co najlepsze, jej kompaktowa konstrukcja zmniejsza wykorzystanie miejsca na biurku, utrzymując biurko w jak największej przejrzystości.

Satechi Quatro Wireless Power Bank

Satechi Quatro Wireless Power Bank utrzymuje wszystkie urządzenia Twojego współpracownika w stanie naładowania. To dlatego, że ten bank zasilania ma pojemność baterii 10 000 mAh, która może naładować iPhone'a 11 dwukrotnie po jednym naładowaniu. Posiada USB-C PD do zasilania iPada Pro, a dodatkowy port USB-A umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń.

UNIQ Vertex Duo Foldable Dual Fast Wireless Charger

Składana ładowarka bezprzewodowa UNIQ Vertex Duo Dual Fast Wireless Charger pozwala każdemu zrobić więcej. Ma tylko 15 milimetrów grubości i zapewnia do 15W szybkiego ładowania bezprzewodowego. Utrzymuje ona również telefony w stanie gotowości, dzięki czemu użytkownicy mogą pracować z nich bez użycia rąk.

Ergonomiczna mysz bezprzewodowa Razer Pro Click

Ergonomiczna mysz bezprzewodowa Razer Pro Click jest kolejną świetną pozycją na naszej liście prezentów WFH Secret Santa. Mysz ta zwiększa wydajność pracy dzięki czujnikowi o rozdzielczości 16,000 DPI, który maksymalizuje jej szybkość reakcji. Co najlepsze, ergonomiczna konstrukcja zapobiega bólom nadgarstka.

SyncPen 2. generacji inteligentny system pisania długopisem

System inteligentnego pisania piórem drugiej generacji SyncPen pozwala użytkownikom odkładać pióro na papier, a następnie modyfikować odręczne notatki do szkiców elektronicznych. Współpracownik może wtedy łatwo organizować i znajdować swoje notatki bez użycia papieru.

Podstawka pod słuchawki i ładowarka Oakywood 2 w 1

Podstawka pod słuchawki i ładowarka Oakywood 2 w 1 utrzymuje słuchawki uniesione i dowolne urządzenie obsługujące technologię Qi-i w stanie naładowanym bezprzewodowo. Wyposażony w solidne drewno i stal nierdzewną, ten produkt jest imponującym, a jednocześnie funkcjonalnym dodatkiem do każdego miejsca pracy w domu.

Native Union Belt Cable Pro Laptop Charger

Ładowarka Native Union Belt Cable Pro Laptop Charger jest kompatybilna z większością urządzeń USB-C, co czyni ją bardzo wszechstronną. Obsługuje również do 100W do szybkiego ładowania. Więc użytkownicy nie będą musieli długo czekać, aby zasilić swoje laptopy. Wreszcie, dzięki swojemu ośmiostopowemu zasięgowi, zapewnia ona większy zasięg do gniazdek ściennych.

Stojak Kensington Coolview Wellness Monitor z wentylatorem biurkowym

Kolejną pozycją na naszej liście prezentów WFH Secret Santa jest Kensington Coolview Wellness Monitor Stand z Desk Fan. Posiada ergonomiczną konstrukcję, która promuje zdrowie pleców, ponieważ podnosi wyświetlacze do idealnej wysokości. Posiada również wentylator, który cyrkuluje powietrze pod komputerem.

Microsoft Number Pad Keyboard Accessory

Microsoft Number Pad Keyboard Accessory jest świetny dla przyjaciela WFH, który pracuje z numerami. Ten pad numeryczny pomoże im pisać szybciej i bardziej naturalnie. Można go nawet dostosować za pomocą często używanych symboli i makr.

Mamy nadzieję, że gadżety WFH z tej listy okazały się pomocne podczas wakacyjnych zakupów.