Środa, 24 lipca 2024

12 Gadżetów - nie uwierzysz, że możesz je już kupić

2 listopada 2020

Szukasz fajnych projektów produktów, których być może wcześniej nie widziałeś? Dzisiejszy obchód podkreśla niektóre z naszych ulubionych, niewiarygodnych gadżetów, które łączą technologię i design w sposób, który nie jest typowy. Sprawdź ten post na blogu dla produktów, które naprawdę zatrzyma cię w swoich utworów.

Odkrywanie najbardziej innowacyjnych projektów produktów i dzielenie się nimi z Tobą jest dużą częścią tego, co robimy tutaj w Gadget Flow. I właśnie dlatego dziś prezentujemy jedne z najfajniejszych gadżetów, których nie uwierzysz, że możesz kupić. Produkty te łączą w sobie formę i funkcjonalność w sposób, który naprawdę musisz zobaczyć, aby uwierzyć.

Istnieje inteligentny system fitness napędzany przez naukę maszynową, który daje Ci efektywny, przyjemny trening, tak jak zrobiłby to osobisty trener. Istnieje również bieżnia VR, który pozwala poruszać się w dowolny sposób podczas doświadczeń VR. Przyjrzyj się produktom z tej listy, aby poznać pomysły, które Cię zdmuchną.

Tonalny Inteligentny System Fitness

Pierwszą pozycją na naszej liście gadżetów, w które nie uwierzysz, jest Tonal Intelligent Fitness System. Ten spersonalizowany gadżet dostarcza ćwiczeń wideo napędzanych przez naukę maszynową. Otrzymujesz więc osobistego trenera i całą siłownię w jednym wspaniałym zestawie. Dodatkowo, używa on cyfrowych ciężarków zamiast metalowych, co pozwala na płynniejsze podnoszenie.

Hi-Interiors HiBed Canopy Smart Bed

Hi-Interiors HiBed Canopy Smart Bed ułatwia obudzić się i znaleźć drogę. To dlatego, że rozjaśnia ono obszar pod stopami, a nie cały pokój. Posiada również telewizor o wysokiej rozdzielczości, który pozwala wygodnie cieszyć się ulubioną rozrywką.

Treadmill VR Virtuix Omni One

Treadmill Virtuix Omni One VR to wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć doświadczenie VR, które pozwoli Ci poruszać się po całym miejscu. Przesuwaj się w górę, w dół, na boki i nie tylko. Najlepsze jest to, że średnica tego gadżetu to tylko cztery stopy, dzięki czemu nie zajmie dużo miejsca.

Stretch Clock Nicolasa Bakera

Innym z naszych ulubionych gadżetów, których nie uwierzysz, że możesz kupić, jest prawie obiekt Stretch Clock autorstwa Nicolasa Bakera. Ten fajny zestaw zegarków zamienia prawie każdy przedmiot w zegar. Jest to dzieło sztuki, które dostarcza inspiracji w każdym pomieszczeniu.

Warsztaty Webera Młynek elektryczny do kawy EG-1

Młynek elektryczny do kawy EG-1 Weber Workshop posiada magnetycznie zamontowany zestaw zadziorów, dzięki czemu kawa nie zbiera się w miejscach, w których znajdowałyby się śruby. Posiada również elegancki, nowoczesny design, który świetnie prezentuje się w każdej kuchni.

Klawiatura Fineday Retro Bluetooth

Klawiatura Fineday Retro Bluetooth do maszyn do pisania to świetny gadżet, jeśli kochasz ideę pisania na maszynie do pisania. Ta klawiatura wygląda, a nawet brzmi jak antyk, ale jej funkcje są całkowicie nowoczesne. Łączy się ona z trzema urządzeniami za pomocą połączenia przewodowego lub bezprzewodowego.

Podróżne urządzenie do pisania Freewrite

Freewrite Traveler Writing Device znajduje się na naszej liście gadżetów, których nie uwierzysz, że możesz kupić, ponieważ pomaga w pracy nad szkicami bez rozpraszania uwagi. To dlatego, że to urządzenie nie będzie wysyłać Ci żadnych powiadomień. Jest wyposażone w aplikacje do przechowywania w chmurze, które bezpiecznie przechowują Twoją pracę za pośrednictwem sieci Wi-Fi, a jego pamięć masowa flash przechowuje 1 000 000 stron Twojej pracy.

SOL Motors Pocket Rocket Urban eBike

SOL Motors Pocket Rocket Urban eBike to szybki, lekki sposób na poruszanie się po mieście. Łączy w sobie prosty, nowoczesny design z wysoką wydajnością i łącznością.

DJI RS 2 Zdjęcia Gimbal

DJI RS 2 Cinematography Gimbal to kolejny z naszych ulubionych gadżetów, których nie uwierzysz, że możesz kupić. Dzieje się tak, ponieważ ten imponujący gadżet fotograficzny daje Ci pro-jakościową stabilizację kamery z DJI's Titan Stabilization Algorithm.

Urbanears Rålis Podwójny przenośny głośnik Bluetooth

Głośnik przenośny Urbanears Rålis Double Bluetooth Portable Speaker ma smukły profil i pasek do przenoszenia, co czyni go jednym z najłatwiejszych do zabrania na imprezę. Wielokierunkowy dźwięk sprawia, że jest to mały głośnik, który nie ma sobie równych.

Kurtka do mielenia kawy 3-w-1 Multi-Climat

Kurtka do mielenia kawy 3 w 1 Multi-Climat pokazuje, że można zrobić coś z fusami z kawy. Można je zamienić w kurtkę. Tkaniny, izolacja i membrany ochronne są wykonane z kawy, dzięki czemu produkt jest naprawdę zrównoważony.

Sony Spatial Reality Display

Wyświetlacz Przestrzennej Rzeczywistości Sony jest ostatnim elementem na naszej liście gadżetów, w które nie uwierzysz. To fajne urządzenie wyposażone jest w technologię wykrywania pozycji oczu, która wykrywa pozycję oczu i dostarcza każdemu z nich wyraźny obraz 3D. Zobaczyć naprawdę to uwierzyć z tym jednym gadżetem.

Te gadżety, w które nie uwierzysz, że naprawdę możesz je kupić, na pewno sprawią, że przestaniesz myśleć. Kto wiedział, że możesz zrobić kurtkę z fusów z kawy? Daj nam znać o swoich ulubionych rzeczach z tej listy lub o innych fajnych, niewiarygodnych gadżetach.