Środa, 24 lipca 2024

Wskazówki przed Black Friday.

20 listopada 2020

Jako naród łowców okazji i miłośników techniki wielu z nas przez cały rok będzie czekało na nadejście sezonu handlowego Black Friday. Z naszymi umysłami wypełnionymi nadzieją na złapanie najlepszej oferty na najnowszych telefonach, nowym telewizorze Smart, czy najnowszym gadżecie must-have wydarzenie stało się niezwykle popularne.

Ten rok, jak każdy inny, przyniesie wiele pokus dla kupujących, a także potencjalnych pułapek. Jeśli chcesz odebrać kilka ofert Black Friday, przeczytaj nasze wskazówki i sztuczki, które pomogą Ci wyprzedzić chaos i zrobić zakupy jak profesjonalista.

Z najnowszych telefonów popularny wybór, aby zachęcić kupujących, upewnij się, że masz najlepsze miejsce, aby chronić swój najnowszy zakup.

 

Co to jest Czarny Piątek i kiedy to się dzieje w tym roku?
Black Friday to największa impreza zakupowa w tym roku, podczas której brytyjscy detaliści mocno obniżają swoje ceny na wybrane produkty w ramach przetargów na rozstanie kupujących z ich gotówką. Spada on co roku w ostatni piątek listopada, idealny na wczesne okazje świąteczne!

Impreza w tym roku odbędzie się zatem 27 listopada, więc zapiszcie ją w swoim dzienniku już teraz. 

Nawet jeśli przegapisz, nie ma powodu do rozpaczy. Internetowy Cyber Poniedziałek zaczyna się trzy dni po Czarnym Piątku, więc nadal masz szansę na okazje.

Osoba posiadająca kartę kredytową, która wpisuje dane do laptopa.

Kiedy powinieneś zacząć szukać ofert na Black Friday?
Błędem jest zostawiać swoje targowe polowanie do ostatniej chwili. W ostatnich latach, szczególnie w Internecie, sprzedawcy detaliczni rozpoczęli sprzedaż wcześniej i wcześniej w nadziei na zwabienie klientów w pierwszej kolejności.

Na przykład, wielcy sprzedawcy telefonów komórkowych mają tendencję do oferowania ofert Black Friday w tygodniu poprzedzającym wydarzenie. Jednakże, sieci komórkowe i dostawcy planów mają tendencję do czekania na Black Friday sam, a niektórzy nawet czekają na rozpoczęcie ofert w Cyber Poniedziałek.

Zacznij polowanie od sprawdzenia stron internetowych najlepszych sprzedawców w poprzednich tygodniach. Dla telefonów komórkowych są to między innymi:

EE
02
Trzy
Vodafone
Magazyn telefonów komórkowych
Przystępne cenowo telefony komórkowe
Amazonka
Argos
Buymobile
Currys
e2save
Fonehouse
John Lewis
co.uk
Bardzo
 

Czy są jakieś wskazówki i sztuczki, aby uzyskać najlepsze oferty?
Postępuj zgodnie z naszymi najlepszymi wskazówkami i sztuczkami, a na pewno będziesz się targować podczas imprezy Black Friday.

 

Zrób listę i trzymaj się swojego budżetu
Bardzo łatwo dać się ponieść, gdy widzisz ogromne obniżki cen i fantastyczne oferty. Jednak tylko dlatego, że coś jest w sprzedaży, nie oznacza, że jest to świetna okazja. Zapoznaj się wcześniej z produktami docelowymi, aby być w najlepszej pozycji do znalezienia prawdziwej oferty.

 

Uważajcie na nieznane marki
Jeśli jesteś na rynku iPhone'a lub Samsunga, nie powinieneś się martwić, bo będziesz znał tę markę. Jednak czasami możesz natknąć się na niesamowitą ofertę od nieznanego producenta. Uważaj, może być powód, dla którego nie jest to nazwa domowa!

 

Historia cen badań
Strony internetowe takie jak PriceRunner pozwolą Ci sprawdzić historię cen milionów produktów. To jest warte zrobić jak w 2019 roku, Który? okazało się, że większość Black Friday oferty badanych były tańsze, lub tej samej cenie, w innych porach roku.

Kobieta siedząca w kawiarni, używająca telefonu komórkowego obok notatnika i długopisu.

Porównaj sprzedawców detalicznych
Podczas dreszczyku emocji związanych z polowaniem na okazje jest to naprawdę podstawowa kontrola, o której wielu kupujących zapomina. Nie tylko pomoże Ci on uzyskać najlepszą cenę, ale również zapewni Ci wsparcie, jeśli Twój preferowany sprzedawca nie będzie w stanie wymyślić towaru.

 

Szukaj dopasowania cenowego
Jedną z największych obaw łowców okazji jest znalezienie tańszego produktu gdzie indziej. Dobrym sposobem na uzyskanie spokoju jest robienie zakupów u detalistów, którzy oferują dopasowane ceny.

 

Załóż konto zakupów online
Sama liczba kupujących online podczas Black Friday oznacza, że czasami strony internetowe mogą całkowicie się zatrzymać. Czy naprawdę chcesz spędzić cenny czas zakładając konto u sprzedawcy? I potencjalnie przegapić świetną okazję? Unikaj tego, wypełniając wcześniej swoje dane.

Może wolisz iść na główną ulicę, żeby się spakować. Dla osób z ubezpieczeniem iPhone, jeśli twój gadżet zostanie przypadkowo utracony lub skradziony podczas zakupów, Gadget Cover zwróci koszty nieautoryzowanych transakcji dokonanych za pomocą funkcji e-portfela do maksymalnej kwoty 500 funtów.

 

Sprawdź, czy transakcja jest prawdziwa
Detaliści mogą czasem wyolbrzymiać umowę, którą dostajesz. Nie daj się zwieść pozornie ogromnej redukcji RRP lub poprzedniej ceny. Zamiast tego skup się na bieżącej cenie i czy uważasz, że gadżet jest naprawdę warto.

 

Nie zapomnij o Cyber Poniedziałku
Jeśli masz nadzieję, że worek nowego laptopa lub parę świńskich słuchawek tłumiących hałas, Czarny Piątek jest historycznie najlepszy czas, aby odebrać ofertę. Jednakże, zawsze jest wiele ofert technicznych podczas imprezy Cyber Poniedziałek, też.

Wielu sprzedawców detalicznych oferuje kontynuację swoich ofert Black Friday w Cyber Monday, czasami obniżając ceny jeszcze bardziej. Należy jednak pamiętać, że gorące bilety, takie jak na przykład AirPods i AirPods Pro, z dużym prawdopodobieństwem szybko się sprzedają. Czasami oczekiwanie na lepszą ofertę nie jest najlepszą opcją!

Jeśli inwestujesz w nowe akcesoria do swojego telefonu, pamiętaj, że Gadget Cover może je również chronić. Dla posiadaczy polisy ubezpieczeniowej na iPhone'a wymienimy wszelkie akcesoria (do 150 funtów), jeśli zostaną one utracone, skradzione lub uszkodzone w tym samym czasie co Twój gadżet.

Zdobądź ubezpieczenie iPhone'a z Gadget Cover
Od bankowości elektronicznej i zakupów online do wykonywania połączeń telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych - tak bardzo polegamy na naszych telefonach komórkowych. Mądrzy właściciele iPhone'ów zawsze będą chronić swoje urządzenia przed ryzykiem uszkodzenia, zagubienia lub kradzieży.

Zasady ułożone za pośrednictwem Gadget Cover mogą obejmować ochronę przed przypadkowym uszkodzeniem, uszkodzeniem płynu, kradzieżą, awarią i nieuprawnionym użyciem. Ponadto, jeśli zdecydujesz się zapłacić dodatkową składkę, Twój iPhone może być również objęty ochroną przed utratą.