Czwartek, 23 maja 2024

Najlepszy przewodnik po inteligentnych głośnikach do Twojego domu

19 listopada 2020

Każdy pokój w Twoim domu może być inteligentniejszy, jeśli masz odpowiedni głośnik. Dlatego dziś w naszym przewodniku "Inteligentne głośniki 2020" podsumowujemy najlepsze inteligentne głośniki według pomieszczeń. Przyjrzyj się głośnikom z tej listy, aby przekonać się, jak bezproblemowe może być korzystanie z inteligentnych głośników w Twoim domu.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje IQ w domu, potrzebujesz doskonałego systemu inteligentnych głośników. W dzisiejszych czasach można je znaleźć w prawie każdym pomieszczeniu w domu. W kuchni znajduje się inteligentny głośnik i wyświetlacz, który podąża za Tobą z Twoimi przepisami podczas gotowania. W przypadku łazienki, można uzyskać inteligentny głośnik prysznicowy, który łączy się z dwoma urządzeniami jednocześnie.

W 2020 roku inteligentne głośniki przeszły długą drogę, szczycąc się zarówno inteligencją, jak i wzornictwem. Niezależnie od tego, który z tych gadżetów wybierzesz, na pewno zapewnią Ci funkcje i formę, których potrzebujesz w całym domu.

Salon

Sonos Arc Premium Smart Soundbar

Pierwszym produktem w naszym przewodniku po najlepszych inteligentnych głośnikach 2020 jest Sonos Arc Premium Smart Soundbar. Ten elegancki soundbar ma matowy, nowoczesny wygląd i zapewnia realistyczny dźwięk. Odpowiada on na polecenia Google Assistant i Amazon Alexa.

Kompaktowy system muzyczny Ruark Audio R3

Kompaktowy system muzyczny Ruark Audio R3 Compact posiada wspaniały, wysięgnikowy design, który świetnie prezentuje się w każdym nowoczesnym domu. Dźwięk w nim zawarty jest bardzo wytrzymały i oferuje wszechstronną obsługę strumieniowej transmisji Wi-Fi dla ulubionych aplikacji muzycznych.

Domowy system muzyczny Tivoli Audio System Smart Hi-Fi

Domowy system muzyczny Tivoli Audio System Smart Hi-Fi jest inteligentny i piękny. Jego średniowieczne wzornictwo pięknie komponuje się w każdym salonie i odtwarza wyraźny dźwięk. Ten inteligentny system audio all-in-one dla Twojego domu współpracuje nawet z Alexa.

Przenośny system głośnikowy Cavalier Maverick Alexa

Kolejnym wspaniałym produktem w naszym przewodniku inteligentnych głośników 2020 jest przenośny system głośnikowy Cavalier Maverick Alexa. Ten głośnik jest świetny do małych salonów. Może również informować Cię o pogodzie i nowościach, a także ma inne umiejętności Alexa.

Więcej na temat sprzętu audio przeczytasz na https://www.hitmp3.pl/k/tvoe,sprzet-audio

Kuchnia

Amazon Echo Show 10 (3rd Gen) Smart Display

Amazon Echo Show 10 (3rd Gen) Smart Display to Twój najlepszy kuchenny pomocnik. Ten inteligentny głośnik posiada wyświetlacz, który może podążać za Tobą podczas gotowania, aby pokazać Ci swój przepis. Wysyła nawet powiadomienia, jeśli wykryje podejrzany ruch w domu, gdy jesteś poza nim.

Belkin Devialet Soundform Elite Hi-Fi Smart Speaker

Głośnik Belkin Devialet Soundform Elite Hi-Fi Smart Speaker posiada zintegrowaną inteligentną ładowarkę na blacie, która jest doskonałym akcesorium do posiadania w każdej kuchni. Głośnik ten reaguje na polecenia głosowe Google Assistant.

Google Nest Hub Smart Display

Wyświetlacz Google Nest Hub Smart Display pozwala na wizualną kontrolę i zarządzanie całym inteligentnym domem. Świetnie nadaje się do przestrzegania przepisów w kuchni, a nawet daje Ci wskazówki bez użycia rąk. Co więcej, identyfikuje on wszystkie osoby mieszkające w Twoim domu, oferując spersonalizowane informacje dla każdego pytania.

Sypialnia

Amazon Echo Show 5 Alexa-Enabled Smart Screen

Doskonałym substytutem budzika w naszym przewodniku dla inteligentnych głośników 2020 jest Amazon Echo Show 5 Alexa-Enabled Smart Screen. Funkcja Alexa Sunshine rozjaśnia Twój pokój powoli, aby Cię obudzić. Ponadto, to urządzenie jest kompatybilne z systemem smarthome i pozwala na oglądanie ulubionej rozrywki.

Inteligentny głośnik Apple HomePod mini

Inteligentny głośnik Apple HomePod mini wyposażony jest w inteligentne, obliczeniowe urządzenie audio, które optymalizuje dźwięk. Doskonale synchronizuje się także z innymi głośnikami HomePoda. Wreszcie, współpracuje z Siri i wie, kiedy w pobliżu znajduje się telefon iPhone.

Nowy inteligentny głośnik 4. generacji Amazon Echo

Inteligentny głośnik nowej generacji Amazon Echo 4 generacji stanowi uroczy, dyskretny dodatek do każdej sypialni. Oferuje ulepszone dźwięki i posiada funkcję rozpoznawania mowy w urządzeniu.

Patio i pokład

Głośnik Wi-Fi SONOS Move Drop-Resistant Wi-Fi

Głośnik Wi-Fi SONOS Move Drop-Resistant jest idealnym urządzeniem do zastosowań zewnętrznych. Łączy w sobie duży dźwięk z inteligencją i przenośnością. Co najlepsze, jest odporny na warunki atmosferyczne i upadek, więc możesz trzymać go na zewnątrz i zaprosić na każdą imprezę.

Anker Soundcore Motion Q Wodoodporny głośnik Bluetooth

Wodoodporny głośnik Anker Soundcore Motion Q Waterproof Bluetooth jest doskonałym wyborem dla inteligentnych głośników do zastosowań zewnętrznych, ponieważ posiada obudowę całkowicie wodoodporną. Co najlepsze, wysyła dźwięk w każdym kierunku i pozwala na korzystanie z inteligentnego asystenta w Twoim smartfonie.

Miejsce pracy

Głośnik Amazon Echo Dot (3rd Gen) Smart Speaker

Głośnik Amazon Echo Dot (3rd Gen) Smart Speaker to kolejna świetna pozycja w naszym przewodniku po inteligentnych głośnikach 2020. Daje on pełny dostęp do Alexa w kompaktowym rozmiarze, który jest dokładnie tym, czego potrzebujesz w swoim biurze domowym.

Google Nest Audio Smart Speaker

Głośnik Google Nest Audio Smart Speaker daje więcej basu i głośności. Współpracuje również bezproblemowo z urządzeniem Nest mini, zapewniając wszechstronne wrażenia z inteligentnego domu. Pięć pięknych kolorów wygląda świetnie w każdym miejscu pracy.

Łazienka

Głośnik Bluetooth Bose SoundLink Color II

Głośnik Bose SoundLink Color Bluetooth Speaker II to kolejna doskonała opcja w naszym przewodniku Smart speaker 2020. Pakuje on odważny dźwięk w mały, wodoodporny głośnik. Ma on również wbudowany mikrofon do prowadzenia wyraźnych konferencji lub rozmów osobistych.

Wodoodporny głośnik JBL Flip 4

Wodoodporny głośnik JBL Flip 4 Waterproof Speaker może połączyć się z maksymalnie dwoma smartfonami lub tabletami jednocześnie. Posiada klasę wodoodporności IPX7, co oznacza, że można go w pełni zanurzyć w wodzie.

Koncepcje

Waco Designs Smart Speaker Concept

Koncepcja Smart Speaker Concept firmy Waco Designs kieruje fale dźwiękowe do przodu, zamiast je rozpraszać, wzmacniając w ten sposób dźwięk. Opiera się to na założeniu, że ludzie najczęściej ustawiają swoje inteligentne głośniki pod ścianą.

Smart Cactus autorstwa Jonasa Daehnerta

Smart Cactus firmy Jonas Daehnert jest zaprojektowany tak, aby wtopić się w wystrój domu, wyglądając jak roślina kaktusowa. Na górze znajduje się ekran LED, który umożliwia obsługę za pomocą dotyku. Ale można również rozmawiać z tym urządzeniem i poprosić go o odtworzenie ulubionej muzyki lub przeczytać nagłówki.

Jak widać, naprawdę jest inteligentny głośnik dla każdego pokoju w domu.